Aycan Gıda

Aycan Entegre Gıda A.Ş.

Şirket olarak sahip olduğumuz köklü geçmişimiz, geçen 30 yılı aşkın zaman içinde ülkemize ve milletimize her daim hizmet etme fırsatı vermiştir. Bu süreç içerisinde siyasi, ekonomik, kültürel ve belki de en önemlisi teknolojik dönüşüme tanık olduk. Gelişen bu değerler, bunlarla beraber hayatımıza giren yeni kavramlar, değişen iş uygulama şekilleri ve öncelikler karşısında her daim güçlü ve hızlı kararlar aldık. Üretimdeki gücümüzü değişime ayak uyduran değil, değişime öncülük eden olma hedefi ile hayata geçirdiğimiz uygulamalar ile ispatladık. Bugün de şirket olarak en büyük çabamız sürdürülebilir iş politikalarımız sayesinde değişime önderlik etmek ve geleceği yakalamaktır. Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve refahı her zaman ön şartımız olmuştur. Ülkemizin büyümesine olan inancımız bizi her daim motive etmiştir. 

Sürdürülebilir şirket politikalarımız çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edecek, yurt dışından küresel şirketlerin de ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdüreceğiz. Yeni yatırımlarımızı planlarken çağımızın getirdiği sorumlulukların bilincinde hareket ediyoruz. Dolayısıyla önümüzde ki yıllarda İzlenebilirlik faaliyetlerimizi arttıracağız. Bugün ülkemizin de içinde bulunduğu Paris İklim Anlaşması ile beraber daha da fazla önem kazanan yeşil mutabakatın öncülerinden olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şirket olarak istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Gelecek yıllarda da üretim ve ihracata odaklanarak ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı arttıracağız. Türkiye’nin sektöründeki öncü şirketlerinden biri olarak yaşadığımız dünyaya, ülkemize, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik fayda üretme ve imkanlarımızı fayda yaratma için kullanma sorumluluğumuzu devam ettireceğiz.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa AYCAN

Yönetim Kurulu Başkanı